Реал сенсаційно вилетів із Кубка Іспанії в дебютному матчі воротаря збірної України — відео

21 січня 2021, 00:46

Реал, за який перший офіційний матч провів воротар збірної України Андрій Лунін, сенсаційно вилетів із Кубка Іспанії, поступившись представнику 3-го дивізіону Алькояно в 1/16 фіналу.

Лунін вийшов в основному складі мадридської команди після традиційної розминки.

Перший тайм ледь не завершився нульовою нічиєю, але на останній його хвилині гостей вперед вивів Мілітао, якому асистував Марсело.

Королівський клуб не зумів зміцнити свою перевагу, а на 81-й хвилині представник третього за рангом дивізіону зрівняв рахунок — у воротах Луніна відзначився Сольбес.

Забити переможний м’яч в основний час жодному з суперників не вдалося, тому гра перейшла в екстра-тайми. На 115-й хвилині сенсаційну перемогу господарям приніс Хуанан.

Алькояно — Реал 2:1

Голи: Сольбес, 81, Хуанан, 115 — Мілітао, 45

Тижнем раніше Реал сенсаційно програв Атлетіку з рахунком 1:2 в півфінальному матчі Суперкубка Іспанії.