Барселона драматично вирвала в Севільї путівку до фіналу Кубка Іспанії - відео

4 березня 2021, 01:05

Барселони перемогла в додатковий час у Севільї з рахунком 3:0 в матчі-відповіді півфіналу Кубка Іспанії та вийшла у вирішальний поєдинок турніру.

Після виїзної поразки з результатом 0:2 у першій грі півфіналу каталонській команді потрібно було перемагати з різницею в три голи.

Господарі зробили перший крок вже на 12-й хвилині, коли голом відзначився Усман Дембеле, але потім їм не вдавалося забити до завершення основного часу.

При цьому Севілья мала хороший шанс зрівняти рахунок, але на 73-му оберті секундної стрілки Окампос не реалізував пенальті.

І тільки в компенсований час Барселона змогла перевести гру в овертайм, коли з поля вилучили півзахисника гостей Фернандо, а Піке з передачі Грізманна вразив чужі ворота.

У додатковий час путівку до фіналу каталонській команді приніс Мартін Брейтвейт, якому асистував Жорді Альба.

Барселона — Севілья 3:0 (перший матч — 0:2)
Голи: Дембеле, 12, Піке, 90+4, Брейтвейт, 95

Другий фіналіст визначиться 4 березня в матчі Леванте — Атлетік. У першій грі на полі Атлетіка суперники розійшлися миром 1:1.

На минулих вихідних Барселона на виїзді перемогла Севілью з рахунком 2:0 у 25 турі чемпіонату Іспанії та вийшла на друге місце в турнірній таблиці.