Барселона програла Севільї в першому матчі півфіналу Кубка Іспанії - відео

11 лютого 2021, 00:08

Севілья з рахунком 2:0 перемогла на своєму полі Барселону в першому поєдинку півфіналу Кубка Іспанії.

До того, як відзначитися змогли господарі поля, гості ледь не вийшли вперед, але Мессі після передачі від Грізманна не зміг переграти Буну.

Розплата для каталонської команди наступила на 25-й хвилині. Це Кунде після перепасування з Фернандо обіграв Умтіті та пробив точно в сітку.

У другому таймі в Мессі було ще два моменти для взяття воріт, але відзначитися голом на 85-й хвилині зумів експівзахисник Барселони Ракітіч.

Матч-відповідь відбудеться 3 березня на полі каталонської команди. В іншому півфіналі Атлетік зіграє з Леванте — перша зустріч пройде 11 лютого.

Севілья — Барселона 2:0
Голи: Кунде, 25, Ракітіч, 85

Раніше Барселона в драматичному матчі перемогла Гранаду з рахунком 5:3 в чвертьфіналі Кубка Іспанії та вийшла в наступний раунд турніру.