Клуб Маліновського став першим чвертьфіналістом Кубка Італії — відео

12 січня, 20:45
У чвертьфіналі Аталанта зіграє з переможцем матчу Наполі - Фіорентина (Фото:ФК Аталанта)

Аталанта перемогла Венецію з рахунком 2:0 у матчі 1/8 фіналу Кубка Італії та стала першим чвертьфіналістом турніру.

Аталанта відкрила рахунок на 12-й хвилині — Муріель отримав м’яч у штрафному Венеції, обіграв суперника та пробив повз голкіпера.

Другий гол вболівальникам довелося чекати більше години — на 88-й хвилині Мехле обігрався з Пашалічем і відправив м’яч у сітку.

Український півзахисник Аталанти Руслан Маліновський прпускав гру через дискваліфікацію.

У чвертьфіналі Аталанта зіграє з переможцем матчу Наполі — Фіорентина, який відбудеться завтра, 13 січня.

У інших матчах 1/8 фіналу Кубка Італії зіграють: Мілан — Дженоа, Лаціо — Удінезе, Ювентус — Сампдорія, Сассуоло — Кальярі, Інтер — Емполі, Рома — Лечче

Аталанта — Венеція 2:0
Голи: Муріель, 12, Мехле, 88

Раніше український хавбек Аталанти Руслан Маліновський голом і результативним пасом допоміг своїй команді перемогти на виїзді Удінезе з рахунком 6:2 у матчі 21 туру чемпіонату Італії з футболу.