Баварія сенсаційно склала повноваження переможця Кубка Німеччини, програвши клубу нижчого дивізіону — відео

14 січня 2021, 01:00

Баварія сенсаційно програла на виїзді представнику другого дивізіону Хольштайн Кілю в 1/16 фіналу Кубка Німеччини та склала повноваження переможця турніру.

Фаворит відкрив рахунок на 14-й хвилині завдяки голу Гнабрі, але господарі поля відновили рівновагу на 37-му оберті секундної стрілки — відзначився Бартельс.

На початку другого тайму Баварія знову опинилася попереду після м’яча від Сане, але в компенсований час, на 90+5-й хвилині Валь перевів гру в додатковий час — 2:2.

Два екстра-тайми не виявили переможця, тому суперникам довелося пробивати серію пенальті, в якій єдиний промах зробив Марк Рока в гостей — 6:5.

Хольштайн Кіль — Баварія 2:2 (по пенальті - 6:5)
Голи: Бартельс, 37, Валь, 90 — Гнабрі, 14, Сане, 47

За підсумками 2020 року Баварія виграла всі п’ять можливих трофеїв — Бундеслігу, Кубок Німеччини, Лігу чемпіонів, Суперкубок Німеччини та Суперкубок УЄФА.

9 січня Баварія вперше за три місяці зазнала поразки, поступившись в рамках німецької Бундесліги на виїзді Боруссії Менхенгладбах, хоча вела по ходу матчу з рахунком 2:0.