Німецький воротар встановив рекорд, відбивши п’ять пенальті в матчі Кубка Німеччини — відео

4 березня 2020, 12:02

Голкіпер Саарбрюкена Даніель Бац відбив п’ять ударів з пенальті у чвертьфінальному матчі Кубка Німеччини з Фортуною.

29-річний воротар парирував перший удар з 11-метрової позначки на 83-й хвилині зустрічі, тим самим зберігши перевагу в рахунку в один м'яч для своєї команди.

Однак на останній хвилині основного часу гостям все ж вдалося відновити паритет на табло.

Додатковий час завершився без забитих м'ячів.

Щоб визначити півфіналіста турніру, в серії післяматчевих пенальті командам довелося виконати по десять ударів.

Бац допоміг своїй команді виграти, відбивши ще чотири 11-метрових ударів. Тим самим він встановив рекорд турніру, ставши першим, кому вдалося відбити п'ять пенальті в одному матчі.

Саарбрюкен - Фортуна 1:1, по пен. 7:6

Раніше Боруссія Дортмунд припинила боротьбу в Кубку Німеччини, несподівано програвши Вердеру з рахунком 2:3 на стадії 1/8 фіналу.

Редактор: Євген Нещерет