Визначилися перші півфіналісти Кубка України з футболу — відео

11 березня 2020, 23:25

Динамо, Маріуполь і Минай стали першими учасниками півфіналу Кубка України з футболу.

Київський клуб приймав на своєму полі Олександрію і протягом усього основного часу не міг пробити ворота суперника.

Завдання ускладнилося на 55-й хвилині, коли господарі залишилися в меншості після вилучення Кадірі. Як результат, командам довелося зіграти додатковий час.

Незважаючи на чисельну перевагу Олександрії, саме Динамо стало переможцем, коли на 106-й хвилині Циганков обігрався з Кендзьорою і забив м’яч у сітку.

Відео голу і огляд матчу Динамо — Олександрія

Маріуполь припинив казку представника Другої ліги Альянсу, обігравши його на виїзді 4:2, хоча господарі по ходу матчу вели 1:0 і відновили рівновагу за рахунку 1:2.

В дуелі команд Першої ліги Миная та Інгульця переможцем став перший. Основний і додатковий час завершився 1:1, тому суперникам довелося пробивати пенальті, які краще виконали господарі - 6:5.

Результати чвертьфіналу Кубка України:

Динамо — Олександрія 1:0
Гол: Циганков, 106

Динамо: Бущан — Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко — Кадірі, Сидорчук — Караваєв (Циганков, 87), Буяльський (Шепелєв, 84), Вербич (Андрієвський, 117) — Соль (Русин, 46)

Олександрія: Паньків — Лучкевич, Дубра, Бухал, Мірошниченко — Банада (Безбородько, 108), Довгий (Грицук, 75), Гречишкін — Мишенко (Задерака, 34), Сітало, Третьяков (Шендрик, 118)

Попереджені: Кадірі, Сидорчук, Попов — Бухал, Довгий, Мірошниченко, Гречишкін

Вилучений: Кадірі, 55 (повторне попередження)

Альянс — Маріуполь 2:4
Голи: Осадчий, 24, Ярошенко, 45+2 — Кулаков, 30, Яворський, 36, Полегенько, 47, Муравський, 66

Минай — Інгулець 1:1 (6:5 по пенальті)
Голи: Глагола, 30 — Мишуренко, 54.

Ще один півфінал Десна — Ворскла відбудеться 12 березня.

Фінал Кубка України з футболу сезону 2019/20 відбудеться в Тернополі 13 травня.