Визначилися всі чвертьфіналісти Кубка України з футболу — відео

1 грудня 2021, 21:09
Дніпро-1 забив по голу у кожному таймі (Фото:СК Дніпро-1 via Instagram)

Клуб української Прем'єр-ліги Дніпро-1 переміг представника Другої ліги ЛНЗ Черкаси з рахунком 2:0 у перенесеному матчі 1/8 фіналу Кубка України та став останнім чвертьфіналістом турніру.

Поєдинок повинен був відбутися 28 жовтня, але його перенесли через спалах коронавірусу у черкаському клубі

Дніпряни відкрили рахунок на 18-й хвилині, коли Пихальонок обійшов кількох гравців суперника та майстерно пробив у кут воріт.

Підопічні Ігоря Йовічевича подвоїли перевагу на 53-й хвилині - Когут замкнув простріл з флангу.

Таким чином, Дніпро-1 став восьмим учасником чвертьфіналу Кубка України, куди раніше вийшли Динамо, Шахтар, Зоря, Олександрія, Львів, Ворскла та Металіст.

Дата жеребкування ¼ фіналу поки що невідома.

ЛНЗ Черкаси — Дніпро-1 0:2
Голи: Пихальонок, 18, Когут, 53

Раніше Дніпро-1 розгромив Ворсклу (5:1) у матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги.