Другий фіналіст Кубка України з футболу визначився у серії пенальті - відео

24 червня 2020, 22:17

Полтавська Ворскла у серії пенальті перемогла Маріуполь та вийшла у фінал Кубка України.

Маріуполь відкрив рахунок на 37-й хвилині матчу — Горбунов пробив здалеку і м’яч після рикошет влетів у сітку. Ворсклі вдалося відігратися за 10 хвилин до кінця зустрічі. Тищенко сфолив на Степанюку, а 11-метровий бездоганно виконав Кане.

Ворскла намагалася вирвати перемогу у основний час, але маріупольці відбилися від фінального штурму, тож матч перейшов у овертайм.

У додатковий час суперники так само не змогли забити і виявити сильнішого довелося у серії пенальті.

У футбольній «лотереї» Маріуполь зумів забити лише двічі, на що полтавці відповіли трьома влучними ударами та вийшли у фіна Кубка України.

Маріуполь — Ворскла 1:1 (2:3 в серії пенальті)
Голи: Горбунов, 37 — Кане, 80 (пен)

Раніше першим фіналістом стало київське Динамо, яке у півфіналі обіграло Минай з рахунком 2:0.