Визначився перший чвертьфіналіст Кубка України з футболу — відео

26 жовтня 2021, 21:33

Олександрія на виїзді розгромила Металіст 1925 з рахунком 5:2 та стала першим чвертьфіналістом Кубка України з футболу.

Олександрія вже у першому таймі здобуа серйозну перевагу повівши у рахунку 2:0 — дублем відзначився Мустафаєв. У другому таймі Копина ще більше зміцнив перевагу гостей, але Криськіву вдалося відквитати один гол.

Щоправда, вже через кілька хвилин Кирюханцев знову встановив на табло розгромний рахунок.

Після цього Ременюк знову скоротив розрив у рахунку, але уникнути розгрому не вийшло — крапку в матчі поставив Устименко — 5:2.

Таким чином, Олександрія стала першим чвертьфіналістом Кубка України.

У інших парах 1/8 фіналу зустрінуться: Альянс — Львів, Верес — Ворскла, ЛНЗ — Дніпро-1, Зоря — Рух, Маріуполь — Динамо, Металіст — Колос, Чорноморець — Шахтар.

Металіст 1925 — Олександрія 2:5
Голи: Криськів, 63, Ременюк, 85 — Мустафаєв, 24, 28, Копина, 52, Кирюханцев, 70, Устименко, 90+1