Визначився перший фіналіст Кубка України з футболу

17 червня 2020, 15:51

Динамо з рахунком 2:0 обіграло на виїзді Минай в півфіналі Кубка України і стало першим учасником фіналу.

Представник Першої ліги пропустив вже 9-й хвилині. Дуелунда вивели один на один з воротарем господарів, і гравець Динамо відправив м’яч під стійку.

До кінця першого тайму, коли київський клуб збільшив перевагу, він міг забити ще мінімум двічі, але Піварич і Соль, який не реалізував пенальті, свої шанси не використали.

Друге взяття воріт Миная також в активі Дуелунда. Андрієвський вивів його на побачення з голкіпером, і той без проблем переграв стража воріт господарів.

Після перерви третій м’яч Динамо забив Вербич, але після перегляду відеоповтору арбітр Катерина Монзуль угледіла офсайд.

Другий фіналіст визначиться в поєдинку Маріуполь — Ворскла, який відбудеться 24 червня.

Минай — Динамо 0:2

Голи: Дуелунд, 9, 39

Минай: Попович — Жичиков (Машталір, 71), Допілка, Маткобожик, Пиняшко — Вагін (Ткачук, 40) — Глагола (Шпак, 44), Оринчак, Книш (Голодюк, 71), Нурієв — Стасюк

Динамо: Бойко — Караваєв, Попов, Шабанов, Піварич (Миколенко, 88) — Андрієвський, Шепелєв (Буяльський, 46), Дуелунд (Шапаренко, 72) — де Пена (Циганков, 61), Соль (Каргбо, 61), Вербич

Попереджені: Вагін, Нурієв, Пиняшко, Ткачук — Шепелєв, Циганков, Андрієвський, Миколенко

На 27-й хвилині Соль не реалізував пенальті (стійка)