Визначився перший півфіналіст Кубка України з футболу — відео

3 березня 2021, 16:34

Зоря із результатом 2:1 перемогла на виїзді Верес і стала першим півфіналістом Кубка України з футболу.

Примітно, що саме господарі відкрили рахунок на 17-й хвилині, коли після фолу Юрченка вони отримали право на пенальті, який реалізував Шестаков.

Але вже на 25-му оберті секундної стрілки гостям вдалося відновити рівновагу — на добиванні результативно зіграв Іванисеня.

Наприкінці майже години ігрового часу луганська команда вийшла вперед, забивши переможний м’яч — це Кочергін дальнім ударом пробив точно в сітку.

Спроби луцького колективу відігратися не мали успіху, що стало ще складнішим завданням після вилучення на 76-й хвилині їх півзахисника Панасенка.

Верес — Зоря 1:2

Голи: Шестаков, 18 (з пенальті) — Іванисеня, 25, Кочергін, 59

У трьох інших парах чвертьфіналу зіграють: Динамо (Київ) — Колос (Ковалівка), Дніпро-1 (Дніпро) — Олександрія та Агробізнес (Волочиськ) — Шахтар (Донецьк).