Іспанська Ла Ліга. Реал зміцнився в ранзі зимового чемпіона, Атлетіко зазнав сенсаційної поразки — відео

23 грудня 2021, 01:08
Дубль Бензема приніс Реалу перемогу (Фото:REUTERS/Vincent West)

В іспанській Ла Лізі відбулися два перенесені матчі.

Лідер та переможець першого кола чемпіонату Реал обіграв на виїзді Атлетік з рахунком 2:1, завдяки чому збільшив свій відрив до восьми очок над своїм найближчим переслідувачем Севільєю.

Результат, що став підсумковим, оформився вже в перші 10 хвилин матчу, коли на два голи Бензема в гостей господарі відповіли забитим м'ячем Санчета.

Атлетіко сенсаційно поступився на виїзді Гранаді 1:2, що стало третьою поразкою поспіль для чемпіона Іспанії та залишило клуб на п'ятій позиції в таблиці.

Гості відкрили рахунок вже на 2-й хвилині зусиллями Жоау Феліша, але господарі завдяки голам Мачіса і Моліни встановили рівновагу та вирвали перемогу.

Результати матчів Ла Ліги:

Атлетик - Реал 1:2
Голи: Санчет, 11 - Бензема, 4, 7

Гранада – Атлетіко 2:1

Голи: Мачіс, 15, Моліна, 61 - Феліш, 2

Flashscore

Напередодні Барселона не змогла на виїзді перемогти Севілью, зігравши внічию 1:1.