Ледь не програла. Барселона сенсаційно втратила очки в домашньому матчі чемпіонату Іспанії — відео

21 вересня 2021, 00:23

Барселона сенсаційно зіграла внічию з Гранадою в домашній грі п’ятого туру іспанської Ла Ліги.

Гості несподівано вийшли вперед вже на 2-й хвилині поєдинку, коли після передачі Ескудеро м’яч забив Домінгос Дуарте.

Каталонська команда протягом майже всього поєдинку намагалася зрівняти рахунок, заради чого наставник Рональд Куман провів усі п’ять замін.

І тільки на останній хвилині основного часу встановити рівновагу вдалося Рональду Араухо, якому асистував Гаві.

Нічия 1:1 не дозволила Барселоні піднятися в зону єврокубків (шосте місце), тим не менш, з 10-го рядка вона перемістилася на сьому позицію з відставанням у п’ять балів від лідера Реала з матчем у запасі.

Барселона — Гранада 1:1

Гол: Араухо, 90 — Дуарте, 2

Flashscore.com.ua

Напередодні Реал драматично переміг Валенсію 2:1 на виїзді, тоді як днем раніше Атлетіко зіграв внічию 0:0 з Атлетіком вдома.