Чемпіонат Іспанії. Реал Сосьєдад потіснив Реал з вершини, Атлетіко сенсаційно втратив очки — відео

29 жовтня 2021, 01:27

В іспанській Ла Лізі завершився 11 тур.

Реал Сосьєдад на виїзді переміг Сельту і піднявся на перше місце, потіснивши Реал, який тепер відстає на три очки та зіграв на один матч менше.

Виїзну перемогу гостям принесли точні удари Александра Ісака на 54-й та Елустондо на 79-й хвилинах.

Чинний чемпіон Іспанії Атлетіко втратив очки у виїзному поєдинку проти наразі передостанньої команди першості Леванте — 2:2.

Гості двічі виходили вперед завдяки голам Антуана Грізманна та Матеуса Куньї, але щоразу пропускали з пенальті від Еніса Бардхі, в другому випадку — на останній хвилині основного часу.

Flashscore

Напередодні Реал зіграв унічию з Осасуною вдома — 0:0, а Севілья розійшлася миром із Мальоркою — 1:1.