Чемпіонат Італії. Лаціо обіграв Рому в дербі, Наполі повернувся на вершину — відео

26 вересня 2021, 23:48

Відбулися шість матчів шостого туру чемпіонату Італії з футбол.

У римському дербі Лаціо обіграв Рому з рахунком 3:2. «Орли» вже на 19-й хвилині матчу впевнено вели в рахунку 2:0, однак «вовкам» ще до перерви вдалося відквитати один гол.

У другій половині зустрічі Лаціо знову зробив рахунок комфортним, після чого пропустив другий гол, однак зумів довести матч до перемоги.

Наполі впевнено обіграв Кальярі з рахунком 2:0, здобувши шосту перемогу в шести матчах, та посідає перше місце в Серії А.

Після невдалого старту в новому сезоні Серії А Ювентус обіграв Сампдорію з рахунком 3:2, здобувши другу перемогу поспіль.

Результати матчів:

Лаціо — Рома 3:2
Голи: Мілінковіч-Савіч, 11, Педро, 19, Андерсон, 63 — Ібаньєс, 41, Верету, 69 (пен)

flashscore.ua

Напередодні український півзахисник Руслан Малиновський голом допоміг Аталанті відібрати очки у Інтера.