Ліга чемпіонів. Кривдник Динамо виграв із українцем в основі, Аякс не перемiг на Кіпрі - відео

21 серпня 2019, 00:25

Відбулися перші матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

Кривдник Динамо на попередній стадії турніру Брюгге грав на виїзді проти ЛАСКа і зумів взяти верх із мінімальним рахунком 1:0.

На 6-й хвилині арбітр угледів спірне порушення правил у штрафному господарів на Лоїсі Опенді. Крім того, є сумніви, чи уникнув при цьому останній офсайду.

Ханс Ванакен реалізував 11-метровий удар, хоча воротар австрійської команди Александер Шлагер вгадав напрямок удару.

Український захисник Едуард Соболь вийшов в основному складі Брюгге та провів на полі 66 хвилин, коли був замінений.

Відео голу і огляд матчу ЛАСК — Брюгге

ЛАСК — Брюгге 0:1
Гол: Ванакен, 10 (з пенальті)

В іншому матчі дня півфіналіст Ліги чемпіонів минулого сезону Аякс задовольнився нульовою нічиєю в гостях проти кіпрського АПОЕЛа.

АПОЕЛ — Аякс 0:0

Відео матчу АПОЕЛ — Аякс

Ще в одному поєдинку чеська Славія перемогла на виїзді румунський Клуж — 1:0. Автором єдиного гола став Лука Масопуст.

Матчі-відповіді відбудуться 28 серпня.

ЧФР Клуж — Славія Прага 0:1
Гол: Масопуст, 28

Після поразки в дуелі з Брюгге в 3-му раунді кваліфікації Динамо вперше в історії три роки поспіль не зіграє в групі Ліги чемпіонів і тепер виступатиме в груповому етапі Ліги Європи.