Легіонер Шахтаря попросив вибачення у вболівальників за виліт з Ліги Європи

24 лютого 2017, 12:24
Бразильський півзахисник Шахтаря Марлос висловився щодо поразки від Сельти матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи, після якого донецький клуб покинув турнір

За словами футболіста, йому сумно щось говорити, адже його команда хотіла домогтися гарного результату, і була близька до нього, повідомляє офіційний сайт "Гірників".

"Хочу попросити вибачення у вболівальників за те, що не виправдали очікувань. Ми створювали моменти, але не вдавалося їх завершити. Я дуже засмучений, що не зміг сьогодні забити й допомогти Шахтарю", - додав Марлос.

Коментуючи епізод з призначенням на 90-й хвилині спірного пенальті у ворота донецької команди, півзахисник заявив, що не знає, чи правильним було таке рішення, оскільки не дивився повтор.

"Але завжди дуже прикро, коли на останніх хвилинах вирішуються такі важливі питання", - резюмував бразильський гравець.

Раніше наставник Шахтаря Паулу Фонсека звинуватив арбітрів у невдачі своєї команди, зазначивши при цьому майстерність суперника.

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Сельта у додатковий час перемогла донецький Шахтар з загальним рахунком 2:1 і пройшла до наступного раунду.