Англійська Прем'єр-ліга. Лестер завдав Ліверпулю третьої поразки поспіль і вийшов на друге місце — відео

13 лютого 2021, 16:31

Лестер переміг Ліверпуль з рахунком 3:1 у 24 турі англійської Прем'єр-ліги, завдавши мерсисайдському клубу третьої поразки поспіль.

Відкривати рахунок у матчі міг Фірміно, але його удар впритул парирував Шмейхель. Лестер відповів небезпечним ударом Варді в поперечину.

У другому таймі після удару Алексендер-Арнольда каркас врятував уже господарів. Через кілька хвилин після цього Салах таки вивів Ліверпуль вперед. Фірміно віддав пас п’яткою на єгиптянина, а той одним дотиком відправив м’яч у дальній кут.

Лестер відігрався на 78-й хвилині, коли Меддісон забив прямим ударом зі штрафного. Уже через три хвилини Лестер повів у рахунку. Грубої помилки припустився голкіпер Ліверпуля Аліссона, задалеко вийшовши з воріт, і Варді забив у порожні ворота.

Після цього гра у Ліверпуля розклеїлася і господарі одразу ж забили третій гол. Ндіді вивів на ударну позицію Барнса, який пробив повз голкіпера.

Для Ліверпуля ця поразка стала третьою поспіль у чемпіонаті, і він ризикує втратити четверте місце. Лестер своєю чергою вийшов на друге місце.

Лестер — Ліверпуль 3:1
Голи: Меддісон, 78, Варді, 81, Барнс, 85 — Салах, 67