Лідер чемпіонату Німеччини зазнав сенсаційної поразки

2 березня 2019, 01:07

У стартовому матчі 24-го туру чемпіонату Німеччини лідер Боруссія Дортмунд програла на виїзді Ауґсбурґу з рахунком 1:2.

Господарі відкрили рахунок на 24-й хвилині, коли Чи Дон Вон скористався промахом оборони суперника і з другої спроби відправив м'яч у сітку.

Гості зуміли створити мінімум два моменти для того, щоб відновити рівновагу, проте біля чужих воріт не досягли успіху Томас Ділейні і Абду Діалло.

Після перерви Аугсбург покарав опонентів за ці промахи, зумівши подвоїти свою перевагу. Знову відзначився Чи Дон Вон, якому вдався ефектний удар.

Боруссія змогла забити лише за дев'ять хвилин до завершення основного часу завдяки Пако Алькасеру, але на більше її не вистачило. Вже 2 березня її в разі гостьової перемоги над Гладбахом наздожене Баварія.

Аугсбург - Боруссія Д 2:1
Голи: Чи Дон Вон, 24, 68 - Алькасер, 81

Myscore.com.ua

У минулому турі Бундесліги Боруссія Дортмунд із рахунком 3:2 перемогла Байєр, а Баварія з результатом 1:0 - Герту.