Лідер Зорі отримав серйозну травму перед стартом команди в єврокубках

28 липня 2018, 20:10

Форвард Зорі Артем Громов отримав серйозну травму в матчі другого туру чемпіонату України проти Олександрії.

Як повідомляє Sportarena, гравець упав на газон на 77-й хвилині гри, отримавши сильний удар по нозі під час спроби виносу м'яча.

Громов покинув межі поля, а пізніше лікарі забрали його на ношах. Зоря на цей момент вже використала всі заміни, тому догравала поєдинок удесятьох. За кілька хвилин до кінця гри вона пропустила гол і програла цей матч з рахунком 0:1.

Деталі травми Громова стануть відомими після завтрашнього медогляду. Найімовірніше, він пошкодив гомілкостоп.

Громов є основним форвардом Зорі. Минулого сезону у складі луганського клубу він провів 34 матчі, в яких забив сім голів.

Менш ніж через два тижні Зорі належить стартувати у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи. Суперником луганського клубу стане португальська Брага.