Наполі зустрів складнощі в Генуї, Ювентус уникнув їх вдома. Результати матчів чемпіонату Італії

26 жовтня 2017, 00:48
Відбулися матчі 10-го туру чемпіонату Італії

Наполі на виїзді обіграв Дженоа - дубль на рахунок Мертенса, автоголом відзначився Зукановіч. За Дженоа забивали Адель Таарабт і Іццо, але цього не вистачило грифонам, щоб зачепитися за очки.

Дженоа - Наполі 2:3
Голи: Таарабт, 4, Іццо, 76 - Мертенс, 14, 30, Зукановіч, 60 (автогол)

Ювентус приймав новачка ліги - СПАЛ. Якщо у кого-то і були сумніви в перемозі Старої синьйори, то до 22-ї хвилини вони мали розвіятися - постаралися Диба і Федеріко Бернардескі. Також по голу забили Ігуаїн і Куадрадо, а голом престижу за новачків відзначився Палоскі.

Ювентус - СПАЛ 4:1

Голи: Федеріко Бернардескі, 14, Дибала, 22, Ігуаїн, 65, Куадрадо, 70 = Палоскі, 34

Лаціо відправився на виїзд до Болон'ї. В результаті римляни впевнено перемогли, забивши два голи і ще двічі відправивши м'яч у каркас воріт. Болон'я відповіла лише одним результативним ударом.

Болонья - Лаціо 1:2

Голи: Луліч, 50 (автогол) - Милинкович-Савич, 4, Луліч, 29

Ромі вистачило одного забитого м'яча, щоб здобути перемогу над Кротоне - на 10-й хвилині матчу пенальті реалізував Перотті.

Рома - Кротоне 1: 0

Гол: Перотті, 10 (пенальті)

Мілан на виїзді переміг К'єво - 4:1. Перевага було добута ще до перерви - Сусо забив потужним дальнім ударом, а захисник К'єво Цесар зрізав м'яч в свої ворота. Після перерви Хакан Чалханоглу зробив рахунок 0:3, після чого один гол відіграв Бірса. Крапку в матчі поставив екс-нападник Дніпра Нікола Калинич.

К'єво - Мілан 1:4

Голи: Бірса, 61 - Сусо, 36, Цесар, 42 (автогол), Хакан Чалханоглу, 55, Калинич, 65

Ще вчора Інтер приймав на своєму полі Аталанту. До 55-ї хвилині здавалося, що підопічні Лучано Спалетті зробили свою справу - рахунок був 3:0. Ближче до кінця поєдинку Аталанта відіграла два м'ячі - на більше їх не вистачило.