Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Юнайтед здобув перемогу в результативному матчі і закріпився в зоні Ліги чемпіонів

20 лютого, 20:33
Манчестер Юнайтед посідає в АПЛ чевтерте місце (Фото:ФК Манчестер Юнайтед via Instagram)

Відбулися два заключні матчі 26-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Юнайтед у результативному матчі на виїзді обіграв Лідс з рахунком 4:2 та закріпився на четвертому місці, яке дає право кваліфікуватися в Лігу чемпіонів.

Манкуніанці пішли на перерву за переваги у два голи, проте господарів на початку другого тайму швидко відігралися. Нічийний рахунок тримався до 70-ї хвилини, коли Фред вивів свою команду вперед, а Еланга під завісу зустрічі поставив крапку.

У ще одному матчі дня Лестер поступився Вулвергемптону — 1:2.

Результати матчів:

Лідс — Манчестер Юнайтед 2:4
Голи: Родріго, 53, Рафінья, 54 — Магвайр, 34, Фернандеш, 45+5, Фред, 70, Еланга, 88

Вулвергемптон — Лестер 2:1
Голи: Невіш, 9, Поденсе, 67 — Лукман, 41