Ліверпуль наблизився до виходу у чвертьфінал Ліги чемпіонів

17 лютого 2021, 00:08

Ліверпуль на виїзді переміг Лейпциг з рахунком 2:0 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Лейпциг міг відкривати рахунок у матчі вже на 5-й хвилині, але Ольмо ударом головою поцілив у стійку. Ліверпуль також змарнував нагоду забити — Салах не зміг переграти воротаря після виходу сам на сам.

Гості добилися свого у другому таймі. Спочатку Салах скористався помилкою захисника та реалізував вихід на побачення з голкіпером, а ще через 5 хвилин черговим провалом в обороні скористався Мане, який так само вийшов сам на сам і пробив точно в ціль.

Ліверпуль втримав перемогу і зробив серйозний крок для виходу у чвертьфінал. Матч-відповідь відбудеться 10 березня.

Лейпциг — Ліверпуль 0:2
Голи: Салах, 53, Мане, 58

На вихідних Ліверпуль програв Лестеру (1:3) в рамках 24 туру англійської Прем'єр-ліги.