Ліга чемпіонів. Гол українця не допоміг клубу Реброва уникнути розгрому від Барселони, Севілья відібрала очки у Челсі - відео

20 жовтня 2020, 23:52

Відбулися матчі першого туру Ліги чемпіонів у групах E, F, G і H.

Угорський Ференцварош, який очолює український тренер Сергій Ребров, стартував у Лізі чемпіонів з виїзної поразки від Барселони 1:5.

Будапештська команда активно розпочала матч, але після одного з епізодів арбітр не зарахував гол Нгуена, зафіксувавши офсайд, а в іншому — каталонців врятувала перекладина.

Після цього на 27-й хвилині Барселона відкрила рахунок — Мессі вдало реалізував пенальті. До перерви Фаті подвоїв перевагу господарів, а на початку другого тайму Коутіньо встановив на табло рахунок 3:0.

На 70-й хвилині український хавбек Ференцвароша Ігор Харатін реалізував пенальті і скоротив розрив у рахунку. Але уникнути розгрому гол українця не допоміг — Педрі та Дембеле зробили рахунок 5:1.

Уже в наступному турі Ференцварош вдома зіграє з київським Динамо.

У групі F Зеніта зазнав поразки від Брюгге 1:2. Український захисник бельгійського клубу Едуард Соболь відіграв увесь матч, але результативними діями не відзначився. У іншому матчу групи Лаціо переміг Боруссію Дортмунд 3:1.

Також слід відзначити, що Челсі недорахувався очок у матчі проти Севільї - 0:0.

Барселона — Ференцварош 5:1
Голи: Мессі, 27 (пен), Фаті, 42, Коутіньо, 52, Педрі, 82, Дембеле, 89 — Харатін, 70 (пен)
Вилучення: Піке, 68

Група H

ПСЖ — Манчестер Юнайтед 1:2
Голи: Марсьяль, 55 (авт) — Фернандеш, 23 (пен), Рашфорд, 87

Лейпциг — Істанбул 2:0
Голи: Анхеліньо, 16, 20

Раніше в рамках першого туру Ліги чемпіонів київське Динамо вдома програло туринському Ювентусу 0:2.

У ще одному матчі дня Манчестер Юнайтед в гостях обіграв ПСЖ з рахунком 2:1.