У драматичному матчі визначився перший півфіналіст Ліги чемпіонів

13 серпня 2020, 00:02

ПСЖ завдяки двом голам в кінцівці чвертьфіналу переміг Аталанту з рахунком 2:1 і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.

Італійська команда, на 59-й хвилині в складі якої на заміну вийшов український півзахисник Руслан Малиновський, могла забити вже в першу чверть години, але Навас тричі рятував французів від неприємностей.

Проте бергамаски домоглися свого на 27-й хвилині. Сапата в падінні віддав на Пашаліча, а хорват ударом в один дотик відправив м’яч у дальній верхній кут.

У час, що залишився до перерви, Неймар втратив відразу два виходи один на один з воротарем суперника, але не досяг успіху.

Бразилець, а також Мбаппе, який вийшов на заміну, не використали ще ряд моментів для того, щоб зрівняти рахунок, проте, Аталанта протрималася до кінця основного часу.

На 90-й хвилині пробити оборону опонентів вдалося Маркіньосу, а на 90+3-й — Чупо-Мотінгу.

Аталанта — ПСЖ 2:1

Голи: Пашаліч, 26 — Маркіньос, 90, Чупо-Мотінг, 90+3

Аталанта: Спортьєлло — Толой, Кальдара, Джимсіті (Паломіно, 60) — Хатебур, де Роон, Фройлер, Госенс (Кастань, 82) — Пашаліч (Мюріель, 70), Гомес (Малиновський, 59) — Сапата (Да Ріва, 82)

ПСЖ: Навас (Ріко, 79) — Керер, Сілва, Кімпембе, Бернат — Гуйє (Дракслер, 72), Маркіньос, Еррера (Паредес, 72) — Сарабія (Мбаппе, 60), Ікарді (Чупо-Мотінг, 79), Неймар

Попереджені: Джимсіті, Фройлер, де Роон, Сапата, Толой, Паломіно — Бернат, Еррера, Паредес

У півфіналі ПСЖ зіграє з переможцем матчу РБ Лейпциг — Атлетіко, який відбудеться 13 серпня.