Реал в більшості на останніх хвилинах вирвав перемогу над клубом Малиновського в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

25 лютого 2021, 00:02

Мадридський Реал переміг на виїзді італійську Аталанту з рахунком 1:0 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Реал уже на старті матчі отримав перевагу після вилучення півзахисника Аталанти Ремо Фройлера за фол останньої надії.

Попри чисельну більшість, Реал не мав багато нагод для взяття воріт і забив переможний гол лише на 86-й хвилині, коли Менді ударом з-за меж штрафного закрутив м’яч у дальній кут.

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський з’явився на полі на 86-й хвилині, за кілька секунд до пропущеного голу, замінивши Йосіпа Ілічіча.

Український новачок Аталанти Віктор Коваленко не потрапив у заявку клубу на матчі у Лізі чемпіонів.

Матч відповідь відбудеться у Мадриді 16 березня.

Аталанта — Реал 0:1
Гол: Менді, 86
Вилучення: Фройлер, 17 (Аталанта)

У паралельному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті на виїзді переміг менхенгладбахську Боруссію з рахунком 2:0.