Аталанта Малиновського розгромила Валенсію в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

19 лютого 2020, 23:59

У першій грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Аталанта українського півзахисника Руслана Малиновського з рахунком 4:1 розгромила на своєму полі Валенсію.

Стартова перевага господарів реалізувалася на 16-й хвилині, коли Хатебур замкнув простріл Гомеса.

Гості могли відновити рівновагу, але опонентів врятувала стійка, а в кінці першого тайму бергамаскі зміцнили свою перевагу. Ілічіч отримав пас від Пашаліча, підіграв собі під удар і точно пробив у дев’ятку.

На 57-му оберті секундної стрілки перевага Аталанти стала розгромною: Фройлер з-за меж штрафного потрапив точно в кут воріт Валенсії. Через п’ять хвилин рахунок став 4:0 після ще одного голу Хатебура.

Все, що зуміли зробити гості - зробити підсумковий результат більш пристойним. Після цього на 81-й хвилині на заміну з’явився Малиновський, який почав матч у запасі, але результативними діями не відзначився.

Матч-відповідь між командами відбудеться 10 березня.

Аталанта — Валенсія 4:1

Голи: Хатебур, 16, 62, Ілічіч, 42, Фройлер, 57 — Черишев, 66