Ліга чемпіонів. Атлетіко переміг Ліверпуль у першому матчі 1/8 фіналу

18 лютого 2020, 23:53

У першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Атлетіко з рахунком 1:0 переграв на своєму полі Ліверпуль.

Господарі відкрили рахунок вже на 4-й хвилині. Під час розіграшу кутового м’яч опинився в Сауля Нігеса, який з кількох метрів відправив м’яч у сітку.

Гості незабаром відвели загрозу від своїх воріт, але ледь не пропустили на 26-му оберті секундної стрілки, коли Атлетіко піймав Ліверпуль на контратаці, але Аліссон парирував удар Морати з близької відстані.

Мерсисайдцям було непросто пройти насичені ряди суперника, але на початку другого тайму шанс забити втратив Салах, який головою замикав навіс, але м’яч пролетів біля ближньої стійки.

На 73-й хвилині Ліверпуль втратив ще один шанс зрівняти рахунок, але після удару Хендерсона в один дотик м’яч пролетів поруч зі стійкою.

Матч-відповідь відбудеться 11 березня на полі англійського клубу.

Атлетіко — Ліверпуль 1:0

Гол: Сауль, 4