Манчестер Юнайтед драматично уникнув поразки від Атлетіко в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів — відео

24 лютого, 00:35
Еланга приніс МЮ гостьову нічию (Фото:REUTERS/Juan Medina)

Манчестер Юнайтед врятувався від поразки Атлетіко на виїзді наприкінці першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Гості пропустили вже на 7-й хвилині гри, коли Лоді навісив у штрафний майданчик, звідки Феліш в стрибку пробив головою, а м'яч від стійки влетів у ворота.

Господарі ледь не подвоїли свою перевагу на 45-й хвилині після того, як Врсалько головою пробив зблизька, але м'яч після рикошету від захисника й відскоку від газону влучив у поперечину.

Манчестер Юнайтед був непереконливим в атаці, але все одно зумів відігратися наприкінці матчу - це Рейнілдо не зміг перехопити пас Фернандеша на Елангу, який точно пробив у дальній кут.

Атлетіко мав шанс відновити статус-кво, проте після розіграшу кутового м'яч опинився в Грізманна, і той зблизька влучив у поперечину.

Матч-відповідь пройде 15 березня в Манчестері.

Атлетіко - Манчестер Юнайтед 1:1
Голи: Феліш, 7 - Еланга, 80

В ще одному матчі дня Бенфіка завдяки голу українця Романа Яремчука зіграла внічию 2:2 із амстердамським Аяксом у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.