Баварія вісьмома голами розгромила Барселону і вийшла в півфінал Ліги чемпіонів

14 серпня 2020, 23:57

Баварія з рахунком 8:2 розгромила Барселону і вийшла в півфінал Ліги чемпіонів.

Німецький клуб відкрив рахунок на 4-й хвилині. Мюллер відігрався в штрафний Барселони з Левандовські і ударом в дотик поцілив у кут воріт тер Штегена.

Через три хвилини Барселона відновила рівновагу — це Алаба зрізав м’яч у власні ворота, але на 21-й хвилині Баварія знову вийшла вперед, коли Перішич поцілив у дальній кут воріт тер Штегена.

На 28-му оберті секундної стрілки Гнабрі зробив рахунок 3:1, а на наприкінці півгодини гри Мюллер ударом в дотик довів його до 4:1.

Каталонська команда забила ще один м’яч завдяки Суаресу, але після цього пропустила ще чотири голи — відзначилися Кімміх, Левандовські і двічі - Коутиньйо.

Барселона — Баварія 2:8

Голи: Алаба, 7 (автогол), Суарес, 57 — Мюллер, 4, 31, Перішич, 21, Гнабрі, 27, Кімміх, 63, Левандовські, 82, Коутіньйо, 85, 89

Барселона: тер Штеген — Семеду, Піке, Лангле, Альба — Бускетс (Фаті, 70) — Роберто (Грізманн, 46), де Йонг — Відаль — Мессі, Суарес

Баварія: Нойер — Кімміх, Боатенг (Зюле, 75), Алаба, Девіс (Ернандес, 84) — Горецька (Толіссо, 84), Тіаго — Гнабрі (Коутіньйо, 75), Мюллер, Перішич (Коман, 67) — Левандовські

Попереджені: Суарес, Альба, Відаль — Боатенг, Девіс, Кімміх