Динамо мінімально програло Барселоні в гостьовому матчі Ліги чемпіонів

20 жовтня 2021, 21:34

Динамо з рахунком 0:1 зазнало поразки від Барселони на виїзді в матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Гості могли пропустити вже на 2-й хвилині, але Дест після навісу Альби відверто пробачив суперника - м'яч пройшов вище воріт.

На 18-му оберті секундної стрілки господарі втратили ще один момент, коли Люк де Йонг замикав навіс Депая зі штрафного, проте пробив вище рамки.

Минуло трохи більше третини години гри, як уже Бущан врятував київську команду від пропущеного м'яча після обвідного удару все того ж Люка де Йонга.

І все ж, Барселона досягла свого на 36-й хвилині, коли Піке в падінні замкнув навіс із лівого флангу, відгукнувшись на подачу Альби.

На початку другого тайму каталонський клуб дивом не подвоїв свою перевагу. Це Фаті запресингував Бущана, але молодий талант господарів замість передачі під удар по порожніх воротах вирішив сам бити з незручної позиції і промахнувся.

Найбільш гострий момент від Динамо був створений на 70-й хвилині, але постріл Циганкова метрів з 10-ти заблокував Піке.

Барселона - Динамо 1:0

Гол: Піке, 36