Баварія розгромила Челсі на шляху до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

8 серпня 2020, 23:49

Баварія з рахунком 4:1 переграла Челсі в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів та з загальним результатом 7:1 вийшла до наступного раунду.

Господарі вийшли вперед вже на 10-й хвилині, коли Левандовські ідеально виконав пенальті, призначений за фол на ньому ж.

Не минуло й чверті години, як рахунок став 2:0. Той же Левандовські віддав на вільного Перішича, а той без проблем в один дотик відправив м’яч у ближній кут.

Перед самим свистком на перерву гості змогли відновити статус-кво: Нойер парирував простріл з флангу, але прямо на Абрахама, який з близької відстані відправив м’яч у ворота.

І все ж, останнє слово було за мюнхенцями. На 76-му оберті секундної стрілки голом відзначився Толіссо, а ще шість хвилин потому — Левандовські.

У чвертьфіналі Баварія зіграє проти Барселони, яка перемогла вдома Наполі 3:1 та з загальним рахунком 4:1 вийшла до наступного раунду.

Баварія — Челсі 4:1 (перший матч — 3:0)

Голи: Левандовські, 10 (з пенальті), 83, Перішич, 24, Толіссо, 76 — Абрахам, 44

Баварія: Нойер — Кімміх (Одріосола, 70), Боатенг (Зюле, 63), Алаба, Девіс — Горецька, Тіаго (Толіссо, 71) — Гнабрі, Мюллер, Перішич (Коутіньйо, 64) — Левандовські

Челсі: Кабальєро — Джеймс, Крістенсен, Зума, Емерсон — Барклі, Канте, Ковачіч — Хадсон-Одоі, Абрахам (Жиру, 81), Маунт

Попереджені: Кабальєро, Емерсон