Стали відомі фіналісти Ліги чемпіонів

19 серпня 2020, 23:50

Баварія з рахунком 3:0 обіграла Ліон і вийшла у фінал Ліги чемпіонів, де зіграє з ПСЖ.

Французький клуб ошелешив фаворита моментами в дебюті гри, але Депай не влучив у порожні ворота, а Токо-Екамбі ударом впритул влучив у стійку.

Чемпіон Німеччини покарав суперника за ці промахи на 18-й хвилині. Гнабрі змістився з правого флангу в центр і вразив дальню дев’ятку ударом з лінії штрафного майданчика.

Наприкінці півгодини гри з гаком рахунок став 2:0. Лопеш з лінії воріт парирував Левандовські, але першим на добиванні виявився Гнабрі, який забив свій другий м’яч.

На початку другого тайму Лопеш врятував Ліон від третього голу. Перішич вийшов із ним на побачення і пробив, а воротар зловив снаряд у правому від себе куті.

Пізніше французький колектив міг скоротити відставання в рахунку, але удар Токо-Екамбі з близької відстані парирував Нойєр.

Останні питання про переможця матчу зняв Левандовські, який відзначився голом на 88-й хвилині.

Ліон — Баварія 0:3

Голи: Гнабрі, 18, 33, Левандовські, 88

Ліон: Лопеш — Денайер, Марсело, Марсал (Шеркі, 73) — Бруно (Мендес, 46) — Дюбуа (Тете, 68), Какере, Ауар, Корне — Токо-Екамбі (Рейн-Аделаїд, 67), Депай (Дембеле, 57)

Баварія: Нойер — Кімміх, Боатенг (Зюле, 46), Алаба, Девіс — Горецька (Толіссо, 82), Тіаго (Павар, 82) — Гнабрі (Коутіньйо, 75), Мюллер, Перішич (Коман, 63) — Левандовські

Попереджені: Марсело, Марсал, Мендес

Напередодні французький ПСЖ розгромив німецький РБ Лейпциг з рахунком 3:0 і вийшов у фінал Ліги чемпіонів, який відбудеться 23 серпня в Лісабоні.