Баварія несподівано програла ПСЖ в домашньому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів

7 квітня 2021, 23:52

У першому поєдинку чвертьфіналу Ліги чемпіонів Баварія з рахунком 2:3 поступилася вдома ПСЖ.

Події стрімко розвивалися вже на 3-й хвилині, коли на удар Чупо-Мотінга в поперечину гості відповіли голом Мбаппе після пасу Неймара.

Господарі змогли організувати відразу дві гострі атаки, але Навас врятував чемпіона Франції після ударів Горецьки та Павара.

ПСЖ покарав Баварію за втрачені моменти на 28-й хвилині після того, як Маркіньос відгукнувся на пас Неймара, уникнув офсайду та з близької відстані відправив м'яч у сітку.

Наприкінці першого тайму чемпіон Німеччини зумів скоротити відставання завдяки голу Чупо-Мотінга, а під кінець години гри й зовсім зрівняв рахунок - голом відзначився Мюллер.

Але рівновага не протрималося і 10 хвилин, адже ПСЖ успішно вибіг у контратаку, Ді Марія віддав на Мбаппе, а той точно пробив в ближній кут з-під Боатенга.

У час, що залишився Баварія зробила спроби знову відігратися, створила кілька моментів для взяття воріт, але не змогла їх реалізувати.

Баварія - ПСЖ 2:3

Голи: Чупо-Мотінг, 37, Мюллер, 60 - Мбаппе, 3, 68, Маркіньос, 28