Динамо зазнало розгрому від Баварії в гостьовому матчі Ліги чемпіонів з рахунком 0:5

29 вересня 2021, 23:46

Київське Динамо з рахунком 0:5 програло Баварії на виїзді у поєдинку другого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Господарі поля з перших хвилин міцно притиснули суперника до його воріт, результатом чого стала гра рукою Сидорчуком у власному штрафному майданчику.

Призначений арбітром пенальті на 12-й хвилині впевнено реалізував Левандовські, який розвів м’яч і Бущана по різних кутах воріт.

Баварія не зупинилася на досягнутому, і ще до завершення першої півгодини гри рахунок став 2:0 після голу того ж Левандовського, якому асистував Мюллер.

Ще наприкінці першого тайму Сане міг довести перевагу своєї команди до розгромної, але Динамо врятувала стійка. В той же час, момент створили й гості, коли Нойер парирував постріл Де Пени.

Проте в середині другого тайму німецький гранд забив третій м’яч. Це Гнабрі отримав пас від Сане, втік від захисників і пробив під поперечину.

На 75-й хвилині Динамо пропустило четвертий гол, коли Сане навішував у чужий штрафний майданчик, але м’яч зрізався з його ноги і опинився в дальньому кутку воріт опонентів. Крапку ж в матчі на 87-й хвилині поставив точний удар Чупо-Мотінга.

Динамо залишилося на третьому місці групи з одним балом, випереджаючи Барселону, яка поки не має очок після поразки від Бенфіки.

Остання набрала чотири пункти і займає другий рядок. Баварія зміцнила своє лідерство в групі із шістьма очками.

Баварія — Динамо 5:0

Голи: Левандовські, 12 (з пенальті), 27, Гнабрі, 68, Сане, 75, Чупо-Мотінг, 87

Баварія: Нойєр — Зюле, Упамекано, Ернандес, Девіс (Павар, 79) — Кімміх, Горецька (Забітцер, 80) — Гнабрі (Мусіала, 79), Мюллер, Сане (Сарр, 80) — Левандовські (Чупо-Мотінг, 79)

Динамо: Бущан — Тимчик (Кендзьора, 46), Забарний, Шабанов, Миколенко — Шапаренко (Шепелєв, 46), Сидорчук, Андріївський — Циганков (Караваєв, 70), Гармаш (Супряга, 70), Де Пена

Попереджені: Ернандес — Тимчик