Яремчук допоміг голом. Бенфіка перемогла Динамо та вийшла до плей-оф Ліги чемпіонів замість Барселони

8 грудня 2021, 23:52

Динамо з рахунком 0:2 програло на виїзді Бенфіці в заключному турі групового раунду Ліги чемпіонів та припинило виступи в єврокубках.

Гості могли відкрити рахунок на 9-й хвилині, коли Циганков пробивав з-за меж штрафного майданчика, але відправив м’яч над поперечиною.

Проте після нереалізованого Піцці моменту господарі змогли вийти вперед на 16-й хвилині завдяки голу нападника збірної України та ексдинамівця Романа Яремчука, який пробив Бущана після пасу Жоау Маріу.

Незабаром Бенфіка подвоїла свою перевагу, коли після помилки Вербіча, який подарував м’яч супернику у своєму штрафному майданчику, відзначився Жілберто.

Динамо змогло додати після перерви, завдяки чому моменти були в Миколенка та Сидорчука, чиїм ударам трохи не вистачило точності.

В підсумку Бенфіка оформила перемогу, яка дозволила їй вийти до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з другого місця в групі, випередивши третю в таблиці Барселону, яка в паралельному матчі поступилася Баварії 0:3.

Динамо з одним балом залишилося на останньому, четвертому місці.