Манчестер Сіті із Зінченком в основі став останнім півфіналістом Ліги чемпіонів — відео

15 квітня 2021, 00:26

Манчестер Сіті переміг Борусію Дортмунд з рахунком 2:1 та за підсумками двох матчів вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.

Дортмундці відкрили рахунок уже на 15-й хвилині матчу, коли Джуду Беллінгему вдався красивий удар у кут воріт «містян».

Рахунок 1:0 влаштовував Боруссію, але на початку другого тайму Манчестер Сіті отримав право на пенальті, який реалізував Ріяд Марез, а на 75-й хвилині інтригу в протистоянні влучним ударом здалеку вбив Філ Фоден.

У складі Манчестер Сіті весь матч відіграв футболіст збірної України Олександр Зінченко.

У півфіналі англійський клуб зіграє проти ПСЖ. В іншій парі зустрінуться Реал і Челсі.

Матчі відбудуться 27−28 квітня та 4−5 травня.

Боруссія Дортмунд — Манчестер Сіті 1:2 (перший матч — 1:2)
Голи: Беллінгем, 15 — Марез, 55 (пен), Фоден, 75

Ще одним півфіналістом став Реал, який зіграв внічию 0:0 з Ліверпулем та пройшов у наступний раунд завдяки перемозі у першому матчі з рахунком 3:1.