Ліга чемпіонів. Боруссія завдяки дублю Холанда обіграла ПСЖ — відео

19 лютого 2020, 00:07

Дортмундська Боруссія обіграла ПСЖ у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 2:1 завдяки дублю Ерлінга Холанда.

Перший тайм зустрічі завершився без забитих м’ячів. Ближче до голу були господарі, у складі яких виділялися Джейдон Санчо і той же Холанд.

У гостей найнебезпечнішим моментом до перерви був удар зі штрафного у виконанні Неймара, але бразилець з вигідної позиції у створ воріт не влучив.

Перший м’яч у зустрічі глядачі побачили на 69-й хвилині. Холанд опинився першим на м’ячі після заблокованого удару у виконанні Рафаеля Геррейру і пробив Кейлора Наваса.

Гості відігралися через сім хвилин. Кіліан Мбаппе продерся крізь трьох суперників по правому краю і викотив м’яч на порожні ворота Неймару.

Однак вже у наступній атаці Боруссія знову вийшла вперед. Холанд отримав м’яч перед штрафним майданчиком від Джованні Рейни і завдав божевільного удару, впоратися з яким шансів у Наваса не було.

Відео голів і огляд матчу Боруссія — ПСЖ

Матч-відповідь між командами відбудеться 11 березня.

Боруссія — ПСЖ 2:1
Голи: Холанд, 69, Холанд, 77 — Неймар, 75

Раніше на одному з тренувань Боруссії Дортмунд новачок клубу нападник Ерлінг Холанд спародіював святкування голу форвардом Ювентуса Кріштіану Роналду.

Редактор: Євген Нещерет