Динамо програло Брюгге в першому матчі Ліги чемпіонів

6 серпня 2019, 23:20

У першому поєдинку 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів Динамо програло на виїзді бельгійському Брюгге з рахунком 0:1.

Рахунок міг бути відкритий вже в першу чверть години, але Олександр Караваєв і Артем Бєсєдін у гостей, а також Еммануель Бонавентуре та Девід Окереке у господарів своїм моменти не реалізували.

Поступово бельгійська команда прибрала ініціативу до своїх рук, через що суперник все сильніше притискався до власних воріт.

Цей тиск приніс плоди на 35-й хвилині, коли Караваєв збив у штрафному Динамо Матса Рітса, за що був призначений пенальті, який реалізував Ханс Ванакен.

Київському колективу довго не вдавалося налагодити гру в атаці, і тільки під кінець години матчу з гаком рахунок ледь не став рівним, але після удару Жерсона Родрігеса м’яч не залетів у чужі ворота.

У час, що залишився Динамо зробило спроби добитися нічиєї, і відзначитися міг Карлос де Пена, проте його удар пройшов вище воріт.

Матч-відповідь відбудеться у Києві 13 серпня.

Брюгге — Динамо 1:0

Гол: Ванакен, 37 (з пенальті)

Брюгге: Міньоле — Мата, Мітровіч, Делі, Соболь — Вормер, Рітс, Ванакен — Тау, Окереке, Бонавентуре (Схрейверс, 63)

Динамо: Бойко — Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко — Сидорчук, Буяльський — Караваєв (Циганков, 46), Гармаш, Вербич (Де Пена, 64) — Бєсєдін (Родрігес, 46)

Попереджені: Делі, Бонавентуре — Гармаш, Кендзьора, Родрігес, Сидорчук