Челсі ще раз переміг Атлетіко та вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

17 березня 2021, 23:52

Челсі з результатом 2:0 переграв Атлетіко в матчі-відповіді та з загальним рахунком 3:0 вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

У перші півгодини гри на полі було багато боротьби, тому обійшлося без моментів біля обох воріт.

І все ж на 34-й хвилині господарям вдалося відкрити рахунок, коли їх контратака завершилася прострілом Вернера на Зієша і точним ударом марокканця з близької відстані.

Англійська команда могла подвоїти свою перевагу перед перервою, але Ковачіч пострілом з-за меж штрафного майданчика пробив повз рамку.

На початку другого тайму Челсі втратив ще два моменти, коли Облак парирував удари Вернера з гострого кута та Зієша під поперечину.

Атлетіко залишився в меншості на 82-й хвилині через вилучення Савича та пропустив ще один м’яч — відзначився Емерсон.

Челсі — Атлетіко 2:0 (перший матч — 1:0)

Голи: Зієш, 34, Емерсон, 90+4

У паралельному поєдинку Баварія обіграла Лаціо 2:1 на своєму полі та оформила вихід до чвертьфіналу із загальним рахунком 6:2.