Челсі переміг Реал і вийшов у фінал Ліги чемпіонів

5 травня 2021, 23:52

Челсі з рахунком 2:0 переміг Реал у матчі-відповіді і вийшов у фінал Ліги чемпіонів.

Господарі поля з самого початку гри збудували надійну оборону, яка, однак, двічі в першому таймі не втримала Бензема, але його удари парирував воротар Менді.

На 28-й хвилині лондонська команда змогла вийти вперед, коли після удару Хаверца гостей врятувала поперечина, але на добиванні опинився Вернер, який головою відправив м’яч у порожні ворота.

На початку другого тайму Челсі втратив відразу кілька шансів, щоб подвоїти свою перевагу, але після двох пострілів Хаверца Реал врятувала поперечина і Куртуа, тоді як Маунт не влучив у ворота.

Наприкінці півгодини гри з гаком воротар мадридців ще раз врятував свою команду від пропущеного гола, коли пробивав Канте.

І все ж, на 85-й хвилині Челсі збільшив свою перевагу після того, як Маунт скористався передачею Пулішича і забезпечив англійському клубу перемогу, а з нею — і путівку у фінал.

Челсі — Реал 2:0 (перший матч — 1:1)

Голи: Вернер, 28, Маунт, 85

У фіналі Ліги чемпіонів Челсі зіграє з англійським Манчестер Сіті, який в іншому півфіналі пройшов ПСЖ.