Визначилися усі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів — відео

18 березня 2021, 00:12

Мюнхенська Баварія переграла за підсумками двох матчів римський Лаціо та стала восьмим учасником чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

У ¼ фіналу турніру Баварія склала компанію ПСЖ, Боруссії Дортмунд, Челсі, Ліверпулю, Порту, Реалу та Манчестер Сіті. Жеребкування відбудеться 19 березня.

Після перемоги у першому матчі з рахунком 4:1 мюнхенський клуб довершив справу у рідних стінах.

Уже першому таймі Лєвандовскі ударом з пенальті відкрив рахунок, а в другій половині зустрічі Чупо-Мотінг подвоїв перевагу господарів.

На 82-й хвилині Пароло скоротив розрив у рахунку, але Баварія довела матч до перемоги та вийшла у наступний раунд.

Баварія — Лаціо 2:1 (перший матч — 4:1)
Голи: Лєвандовскі, 33 (пен), Чупо-Мотінг, 73 — Пароло, 82

У іншому матчі дня путівку в чвертьфінал завоював Челсі, який у матчі-відповіді перемыг Атлетіко з рахунком 2:0.