Динамо перемогло АЗ і пройшло в раунд плей-офф Ліги чемпіонів

15 вересня 2020, 21:56

Динамо з рахунком 2:0 перемогло на своєму полі АЗ у 3-му відбірковому раунді Ліги чемпіонів і вийшло в раунд плей-офф турніру.

Після обережного початку поєдинку гості ледь не відкрили рахунок на 13-й хвилині, але Бущан врятував господарів після рикошету від гравця суперника.

Потім Буаду вдалося вразити сітку воріт київської команди, але Гудмундссон випустив м’яч за межі поля. А ще в одному епізоді форвард АЗ пробив повз ціль.

Тільки наприкінці першого тайму Динамо вдалося створити перший реальний шанс. Це Кендзьора віддав пас під удар Супряги, але його постріл захисник вибив головою.

На 49-й хвилині київський клуб все ж домігся свого. Захисник АЗ помилився на своїй половині поля, м’яч підхопив Буяльський і віддав на Родрігеша, який ударом з близької відстані не залишив шансів голкіперу суперника.

Після цього Динамо втратило ще мінімум три моменти, проте Супряга, Буяльський і де Пена їх не використали. І все ж, господарі домоглися свого, коли Шапаренко пробив головою після помилки воротаря гостей.

У час, що залишився Буаду міг відродити інтригу, та ударом в упор потрапив у поперечину. У раунді плей-офф Динамо зіграє проти бельгійського Гента.

Динамо — АЗ 2:0

Голи: Родрігеш, 49, Шапаренко, 86

Динамо: Бущан — Кендзьора, Забарний, Миколенко, Караваєв — Сидорчук, Шапаренко (Лєднєв, 90+1) — Родрігеш, Буяльський (Андрієвський, 79), Де Пена — Супряга (Вербич, 74)

АЗ: Бізот — Свенссон, Влаар (Сугавара, 79), Копмейнерс, Вейндал — Класі, де Віт, Мідтшо (Друйф, 66) — Стенгс, Боаду, Гудмундссон (Ідріссі, 58)

Попереджені: Буяльський, Родрігеш, Кендзьора — Стенгс, Класі, Ідріссі