Динамо зазнало розгрому від Барселони і втратило шанси вийти в плей-офф Ліги чемпіонів

24 листопада 2020, 23:48

Динамо в матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів із рахунком 0:4 програло на своєму полі Барселоні, яка грала неосновним складом без свого лідера Ліонеля Мессі, і втратило шанси на вихід у плей-офф.

У першому таймі команди не змогли відзначитися голами, хоча Коутиньйо в складі гостей та де Пена у господарів мали моменти для взяття воріт.

Каталонська команда змогла домогтися свого на 52-й хвилині. Це Брейтвейт віддав на хід Десту, який з близької відстані відправив м’яч у кут воріт.

Минуло п’ять хвилин, як рахунок став 0:2, коли Мінгеса після розіграшу кутового головою переправив м’яч під дальню стійку, де той же Брейтвейт замкнув його в сітку.

Хоча трохи пізніше Динамо могло скоротити відставання (знову момент втратив де Пена), забити втретє зуміла Барселона.

На 69-му оберті секундної стрілки арбітр призначив пенальті за фол Попова на Брейтвейті, який і реалізував 11-метровий удар. Остаточну крапку в матчі поставив Грізманн, коли забив четвертий м’яч в складі гостей.

За підсумками чотирьох турів Динамо залишається на третьому місці в групі G з одним балом. Стільки ж — у четвертого в таблиці Ференцвароша, який з рахунком 1:2 програв Ювентусу в паралельному матчі. Тим самим лідируюча Барселона та другий в групі Ювентус достроково оформили вихід до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Динамо — Барселона 0:4

Голи: Дест, 52, Брейтвейт, 57, 70 (з пенальті), Грізманн, 90+2

Динамо: Бущан — Кендзьора, Забарний, Миколенко, Караваєв (Попов, 59) — Шепелєв (Белуце, 83), Гармаш (Андрієвський, 59) — Шапаренко (Лєднєв, 71), Буяльський, де Пена (Супряга, 70) — Вербич

Барселона: тер Штеген — Дест, Мінгеса, Лангле (Альба, 65), Фірпо — П’яніч (Пуч, 65), Аленья — Трінкау (де ла Фуенте, 83), Коутіньйо (Грізманн, 65), Педрі (Матеус, 73) — Брейтвейт

Попереджені: Попов — П’яніч