Динамо перемогло Ференцварош і забезпечило собі єврокубкову весну

8 грудня 2020, 23:47

Динамо з рахунком 1:0 переграло на своєму полі Ференцварош у матчі останнього, 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів і забезпечило собі путівку до 1/16 фіналу Ліги Європи.

Початок поєдинку пройшов при обережній грі, а перший гострий момент в середині першого тайму створив Нгуен, який пробив вище воріт з непоганої позиції.

Після перерви гості стали діяти гостріше, і на 55-й хвилині той же Нгуен ледь не відкрив рахунок, але його удар парирував Бущан.

Господарі покарали суперника за нереалізовані моменти наприкінці години гри. Це де Пена навісив зі штрафного, Кендзьора підсік м’яч на Попова, а той головою відправив снаряд у ворота.

Ференцварош відразу ж ледь не відновив рівновагу, однак Узуні втратив свій шанс, після чого ближче до кінця гри момент в угорського клубу не реалізував українець Зубков.

У час, що залишився підопічні Луческу втримали свої ворота в недоторканності від спроб команди Реброва зрівняти рахунок, завдяки чому посіли третє місце в групі і вийшли до 1/16 фіналу Ліги Європи.

Динамо — Ференцварош 1:0

Гол: Попов, 60