Динамо у своєму першому офіційному матчі 2022 року не зуміло здолати Фенербахче у відборі Ліги чемпіонів

20 липня, 22:54
Динамо і Фенербахче провели першу частину дуелі (Фото:ФК Динамо)

Динамо у своєму першому офіційному матчі в 2022 році зіграло внічию 0:0 з турецьким Фенербахче на формально своєму полі в польській Лодзі у першій грі 2-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Від початку гри не пройшло й чверті години, як київська команда могла пропустити. Захисники господарів дали пробити Валенсії головою, але Бущан витягнув м’яч із ближнього кута.

Динамо гостро відповіло супернику на 24-й хвилині, коли Дубінчак небезпечно навісив у штрафний, де Бєсєдіну не вистачило зовсім трішки, аби дотягнутися до снаряда і переправити його у ворота.

Ще більш гострий момент київський колектив створив на початку другого тайму, але Сидорчук пробив здалеку поруч із рамкою стамбульців.

Фенербахче мав свою можливість забити на 67-му оберті секундної стрілки. Це Россі опинився на ударній позиції і одним дотиком цілив у верхній кут, проте не влучив у ворота.

Динамо також шукало свої шанси для того, щоб вийти вперед, і на 71-й хвилині Бєсєдін здалеку пробив у кількох сантиметрах від стійки.

У час, що залишився, командам так і не вдалося вирвати перемогу, тому доля протистояння вирішеться у матчі-відповіді, який пройде 27 липня на полі Фенербахче в Стамбулі.

Динамо — Фенербахче 0:0