Ліга чемпіонів. Бенфіка з Яремчуком розгромила Барселону, Челсі програв Ювентусу, Роналду приніс драматичну перемогу МЮ — відео

30 вересня 2021, 00:48

Відбулися матчі другого туру Ліги чемпіонів у групах E, F, G і H.

Бенфіка з українським нападником Романом Яремчуком розгромила Барселону з рахунком 3:0 та з чотирма очками посідає друге місце групі Е, де також виступає Динамо.

Яремчук вийшов у стартовму складі «орлів», однак гольовими діями не відзначився та був замінений на 75-й хвилині.

Інший український гравець Руслан Маліновський разом з Аталантою переміг Янг Бойз з рахунком 1:0 та очолив групу F. Маліновський так само відіграв у матчі 75 хвилин.

У іншому матчі квартету F Манчестер Юнайтед здобув драматичну перемогу над Вільярреалаом. Англійський клуб поступався 0:1, однак спочатку Теллес зрівняв рахунок, а вже в компенсований арбітром час Кріштіану Роналду приніс своєм клубу перемогу — 2:1.

У групі Н лідером став Ювентус, який завдяки голу Федеріко К'єзи обіграв Челсі з рахунком 1:0.