Шахтар здобув вольову перемогу над Генком на старті Ліги чемпіонів

3 серпня 2021, 22:51

Шахтар обіграв на виїзді бельгійський Генк з рахунком 2:1 в першому матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Гості могли відкрити рахунок вже на 25-й хвилині, коли Педріньо віддав під удар Соломону, який пробив у ближній кут, але голкіпер суперника перевів снаряд на кутовий.

Господарі покарали опонентів за незабитий момент в кінці першого тайму після того, як Іто навісив на Онуачу, зріст якого більше двох метрів, і той головою відправив м’яч у сітку.

Шахтар зробив спроби відновити рівновагу, які увінчалися успіхом наприкінці години гри завдяки пенальті - його заробив Педріньо і реалізував Тете.

На 81-й хвилині донецька команда змогла вийти вперед. Це Марлос віддав класний пас на Ісмаїлі, той прострілив, а Алан Патрік замкнув передачу на дальній стійці.

В останні хвилини Генк спробував врятуватися від поразки, але Шахтар утримав перевагу перед повторним матчем 10 серпня в Києві.

Генк — Шахтар 1:2

Голи: Онуачу, 39 — Тете, 63 (з пенальті), Алан Патрік, 81