Динамо перемогло Гент та зробило заявку на вихід в основний раунд Ліги чемпіонів

23 вересня 2020, 23:52

Динамо з рахунком 2:1 переграло на виїзді бельгійський Гент в першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів.

Початок гри залишився за гостями, які змогли відкрити рахунок на 9-й хвилині, коли Супряга з близької відстані відправив м'яч у сітку після паса Буяльського.

Арбітр поєдинку спочатку зафіксував офсайд, але після перегляду відеоповтору все ж зарахував взяття воріт.

Українська команда володіла перевагою приблизно півгодини гри, після чого бельгійський суперник став все частіше турбувати володіння Динамо.

На 41-й хвилині господарі домоглися свого. Бущан невдало зіграв на виході під час навісу з кутового, а Кляйндінст, який замінив травмованого українця Яремчука, головою відправив м'яч у сітку.

Проте, по шансах Гента зрівняти рахунок був нанесений удар на 53-й хвилині, коли ще один українець Безус збив Буяльського та заробив другу жовту картку, яка перетворилася на червону.

Динамо скористалося чисельною перевагою на 79-й хвилині. Циганков пробив, м'яч зрикошетив від гравця Гента до Де Пени, і уругваєць низом відправив м'яч між ніг голкіперу та приніс перемогу київському клубу.

Поєдинок-відповідь відбудеться в Києві 29 вересня.

Гент - Динамо 1:2

Голи: Кляйндінст, 41 - Супряга, 9, де Пена, 79